سرعت زیاد

مردی در اتومبیل گران قیمت خود با سرعت فراوان از خیابان کم رفت و آمدی می گذشت.

 

ناگهان از بین دو اتو مبیل پارک شده در کنار خیابان یک پسر بچه آجری به سمت او پرتاب کرد. پاره آجر به اتومبیل او برخورد کرد. پایش را روی ترمز گذاشت و سریع پیاده شد و دید که اتومبیلش صدمه زیادی به طرف پسرک رفت و او را سرزنش کرد.

 

پسرک گریان با تلاش بالاخره توانست توجه مرد را به سمت پیاده رو، جایی که برادر فلجش از روی صندلی به زمین افتاده بود جلب کند.

پسرک گفت: اینجا خیابان خلوتی است و به ندرت کسی از آن عبور می کند.برادر بزرگم از روی صندلی به زمین افتاد و من زور کافی برای بلند کردنش ندارم.

 

برای اینکه شما را متوقف کنم، ناچار شدم از پاره آجر استفاده کنم مرد بسیار متاثر شد و از پسرعذرخواهی کرد؛ برادر پسرک را بلند کرد وروی صندلی نشاند.

 

در زندگی چنان با سرعت حرکت نکنید که دیگران مجبور شوند برای جلب توجه شما پاره آجر به سویتان پرتاب کنند. 

 

خدا در روح ما زمزمه می کند و با قلب ما حرف می زند، زمانیکه ما وقت نداریم گوش کنیم، او مجبور می شود پاره آجری به سوی ما پرتاب کند. این انتخاب خودمان است که گوش کنیم یا نه.

/ 80 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرنگیس

______________0 ______________0___-:¦:- _____-:¦:--_____0 ______________0__ ___ __-:¦:- ______________0 _____-:¦:-______ $ _____________$$$___-:¦:- ___________$$$_$$$ __________$$$___$$$________ _ __$$$$$$$$$_____$$$$$$$$$ ____$$$_______________$$$ _____$$$______()______$$$_ __-:¦:- ____$$$______$$ $______$$$ ___$$$$$$$$$_$$$_$$$$$$$$$ _________$$$_$$$_$$$ ___________$$$_$$$ ____-:¦:- ___-:¦:-_______ $$$ ______________$___-:¦:- ═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════ تاهست جهان خدایارت باشد... چون صبح بهار روزگارت باشد.... آن سوره که هست قل هوالله و احد اندرهمه جا حافظ جانت باشد....... [گل][قلب][گل][لبخند][گل]

مهنا

نقاش خوبی نیستم اما به لطف تو این روزها انتظار را مانند سیرتت زیبا می کشم[گل]

مهنا

دنیا را بد ساخته اند کسی را که دوست داری تو را دوست نمی دارد کسی که تو را دوست دارد تو دوستش نمی داری اما کسی که تو دوستش داری و او هم تو را دوست دارد به رسم و آیین هرگز به هم نمی رسند و این رنج است. زندگی یعنی این[گل]

سحر

سلام [گل]... باهات موافقم ... هر چند بعضی وقتا بعد از پرتاب اجر ، دوباره به روال اول بر میگردیم ...

سحر(^-^)

سلام ... باهات موافقم ... هر چند بعضی وقتا بعد از پرتاب اجر ، دوباره به روال اول بر میگردیم ...

M!NA

مرسي سر زدي[پلک]

فائزه

متن جالبی بود[لبخند]

M!NA

گفتم ديگه...حتما نخوندي سومم

هپل

خیلی خوب بوی

zaribala

salam chetori khahesh mikonam man ke kari nakardam man bayad tashakor konam mamnoon khoda az dahanet beshnave chon aslan hese dars khundanam nemiad va ba in tanbalia fekr konam amin abad ham ghabul nasham[نگران]